Certyfikaty jakości

Od momentu powstania LR przywiązuje dużą wagę do surowców naturalnych i oczywiście najnowszych odkryć w dziedzinie badań i rozwoju. W rezultacie firma zawsze współpracowała z doświadczonymi dostawcami. 

Niezmiennie wysoka jakość asortymentu jest gwarantowana przez własne urządzenia sterujące LR i zewnętrzne urządzenia sterujące. Każda seria produktów poddawana jest szeregowi skomplikowanych testów. Dzięki licznym kontrolom jakości LR gwarantuje wiodącą pozycję na rynku suplementów diety i kosmetyków.

Testy zewnętrzne

Firma posiada wiele produktów kontrolowanych przez zewnętrzne stowarzyszenia i instytuty. Analizy te regularnie potwierdzają doskonałą jakość produktu. Jedną z konsekwencji tego wysiłku jest to, że żele do picia Aloe Vera i produkty z siary są jedynymi na rynku, które korzystają z znaku jakości renomowanego SGS INSTITUT FRESENIUS!

Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS

Logo SGS INSTITUT FRESENIUS

Umieszczenie znaku jakości przez INSTITUT FRESENIUS oznacza znacznie więcej niż kontrolę samego produktu. Główny przegląd rozpoczyna się od analizy surowców i komponentów produktu, a także kontroli dostawców, a kończy testowaniem gotowych produktów.

Ponadto przeprowadzane są również regularne kontrole po umieszczeniu etykiety, aby zapewnić, że produkty zawsze korzystają z wysokiej jakości, która doprowadziła do umieszczenia znaku jakości.

Certyfikat SGS INSTITUT FRESENIUS: żel do picia Colostrum i Aloe Vera

IASC (International Aloe Science Council)

Logo Międzynarodowej Rady Naukowej Aloeów SGS INSTITUTE FRESENIUS

IASC jest światowej klasy grupą interesu w sektorze Aloe Vera i wspiera promocję Aloe Vera. Z ponad 50 znakami jakości, LR jest firmą z największą liczbą certyfikatów IASC na świecie (dane z 2011 r.). Jedną z unikalnych cech LR jest wykorzystanie procesów chłodzenia, które zachowują właściwości żelu Aloe Vera

Standardy kontroli w LR

  • 100% kontroli wewnętrznej naszej własnej produkcji
  • Ważna kontrola pobierania próbek surowców i dostarczonych produktów
  • Certyfikowane procesy (TÜV Süd Institute)

Inne instytuty wielokrotnie nagradzały innowacyjne produkty w dziedzinie suplementów diety i opieki:

Dermatest

Logo Dermatest

Etykieta „Original DERMATEST®” gwarantuje identyfikowalność metod kontroli oraz bezpieczeństwo konsumentów i producenta. Produkty opatrzone tą etykietą są obietnicą kontroli jakości i certyfikacji.

Badanie zarządzania zapachem

 

We współpracy z Dermatest, LR opracował proces kontrolowania czasu trwania zapachów. Niniejsze badanie, oficjalnie znane jako „Dermatologiczny test kliniczny stosowania perfum”, potwierdza długotrwałe perfumy LR.

To przede wszystkim dzięki temu badaniu nowe wprowadzenie perfum LR w 2009 r. Było tak udane.

Inne nagrody i dowody jakości produktów LR:

Obraz certyfikatu BSB
  • BSB Innovation Award dla serii Platinum
  • 11 miejsce w konkursie Best Marketing Company 2011 
  • Umieszczenie wśród najlepszych dla EdP Bruce Willis w ramach „Duftstars 2011” VKE 
Logo Unii Kosmetycznej VKE

Info: LR jest jedynym członkiem sieci VKE Cosmetic Union (dane z 2011 r.), Do którego należą największe i najbardziej renomowane firmy w sektorze.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl